O mně a mé tvorbě

V době mé mateřské dovolené se absolutní stálicí v mém šatníku staly šaty. Ráno obléknete jeden kus a večer svléknete. Nic nekombinujete, nikde nic netlačí.

Rozhodla jsem se tvořit šaty univerzální a především pohodlné

Chtěla jsem vypadat upraveně při běžných činnostech s dětmi – na hřišti, při nákupech a zároveň být připravená třeba na nenadálý oběd či večeři v restauraci. Přitom se mi nechtělo ráno před zrcadlem zdlouhavě řešit co k čemu. Každá žena, která se stane maminkou asi rozumí. A tak jsem začala šít šaty sportovně laděné především z teplákoviny.

A šaty vhodné k meditacím

Jak šel čas a děti rostly, vznikal pomalu prostor věnovat se opět víc meditacím, duchovním praktikám a práci na sobě. A tak vznikl nápad tvořit meditační šaty, které jak jsem zjistila, nejsou moc nikde k nalezení. Praktikovat yogu, meditace a rituály v triku a legínách je pohodlné, ale pro mě to postrádá ženskost. Okamžiky, které jsou významné pro váš osobní růst si zaslouží oblečení, které danou chvíli pozdvihnou. Šaty jsou ideální volba.

Ve své tvorbě vyhledávám spirituální vzory a barvy

S velkou pečlivostí vybírám spirituální vzory, které na mě doslova promlouvají a vím, že bude radost v nich pracovat. Ráda bych doporučila k meditačním účelům bílou barvu, najdete ji jako podklad u velkého množství vzorům které používám. Bílá barva obsahuje hojivou sílu, je symbolem spirituality a upřímnosti.

Stává se, že ženy které mají spíše slovanskou postavu a větší velikost než čtyřicet, mají obavy, aby je opticky bílá barva nerozšiřovala. Není tomu tak, protože bílá je pouze podkladová barva a vzor opticky plochu rozbije. Bílá látka s výraznějším vzorem nerozšiřuje. Někdo ale cítí, že preferuje barvy tmavší a tlumenější, tak i takové spirituální vzory v mé nabídce najdete.

Můj záměr

Můj záměr je vytvářet meditační šaty, ale i šaty sportovně laděné a především šaty pohodlné a ženské. Šaty, které mají velkou škálu využití. Na jakou příležitost šaty obléknete je jen na vás…